logosmall
записcall 2
запис на прийом
ТЕХНОЛОГІЇ
Технології
ОСТАННІ ДОСЯГНЕННЯ
ОСТАННІ ДОСЯГНЕННЯ
Відвідини стоматолога ще з дитинства у більшості людей асоціюються з деренчанням бормашини і нестерпним болем. Погоджуємося, раніше похід у стоматологічну клініку приносив мало приємностей і радував лише кінцевим результатом. Фахівці клініки «Avesta» успішно побороли стереотип, який складався протягом кількох десятиліть. У своїй роботі ми впроваджуємо останні досягнення передових стоматологічних технологій, аби крім комфортного і безболісного, лікування було ще й надзвичайно ефективним!
НАЙНОВІШІ ДОСЯГНЕННЯ НАУКИ - ДЛЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
НАЙНОВІШІ ДОСЯГНЕННЯ НАУКИ - ДЛЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
НАЙНОВІШІ ДОСЯГНЕННЯ НАУКИ - ДЛЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ 2
В НАШІЙ КЛІНІЦІ БОЛЮ НЕ ІСНУЄ
В НАШІЙ КЛІНІЦІ БОЛЮ НЕ ІСНУЄ
Одна думка про відвідини стоматолога викликає у вас панічний страх через можливість відчути біль? В нашій клініці болю просто не існує, завдяки особливому методу знеболення STA! Ви навіть не помітите, як лікар введе вам необхідну кількість ліків за допомогою спеціальної «ручки», яка навіть зовні не нагадує звичні голки для уколів.
ДЛЯ НАШИХ ЛІКАРІВ НЕ ІСНУЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО
Якщо ваш випадок надзвичайно складний – відразу на місці ми проведемо комп’ютерну томографію або радіовізіографію. За допомогою даних методів діагностики наші фахівці зможуть швидко і цілісно охопити всі нюанси проблеми, а також – відразу приступити до лікування. Для наших лікарів не існує неможливого – правильна стратегія лікування у комплексі з новітніми технологіями дають відмінний результат.
ДЛЯ НАШИХ ЛІКАРІВ НЕ ІСНУЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО
ЗА КРАСУ І ЗДОРОВ'Я
ЗА КРАСУ І ЗДОРОВ'Я
Ми досить часто запрошуємо для консультації лікарів із інших областей для того, щоб відшукати максимально ефективне рішення для задачі. У нас ви зможете не тільки вилікувати свою ротову порожнину, але і відвідати косметичні процедури, для того, щоб ви могли сяяти своєю усмішкою кожного дня.
МАКСИМАЛЬНО КОМФОРТНА СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ
МАКСИМАЛЬНО КОМФОРТНА СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ 2
МАКСИМАЛЬНО КОМФОРТНА СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ
Не слід відкладати похід до стоматолога у дитячому віці. Ми можемо попередити і виправити неправильний прикус, який веде до викривлення всього зубного ряду і проблем зі змиканням щелепи. Наші спеціалісти підберуть максимально комфортну стратегію лікування, яка неодмінно порадує вас результатом. А якщо ви соромитеся усміхатися через відсутність зубів – досить відмовляти собі у повноцінному виявленні емоцій! Імплантанти, які встановлюють у нас, дуже важко відрізнити від своїх власних зубів, як на функціональному рівні, так і візуально.
вагаєтесь? ми допоможемо підібрати лікаря
Ми завжди раді вам допомогти. Зателефонуйте нам за номером нижче або запишіться на безкоштовну консультацію
(098) 700-36-70
Передзвоніть мені
Київ
Київ
Бориспіль
передзвонити