logosmall
записcall 2
запис на прийом
ТЕХНОЛОГІЇ
Технології
БЕЗБОЛІСНА АНАСТЕЗІЯ ЗАВДЯКИ STA-комп'ютерній іноваційній системі.
БЕЗБОЛІСНА АНАСТЕЗІЯ ЗАВДЯКИ STA-комп'ютерній іноваційній системі.
Відвідини стоматолога ще з дитинства у більшості людей асоціюються з деренчанням бормашини і нестерпним болем. Погоджуємося, раніше похід у стоматологічну клініку приносив мало приємностей і радував лише кінцевим результатом. Забудьте про шприци та голки - сучасна стоматологія має технології абсолютно безболісною анестезії. Тепер не треба терпіти біль від уколу і оніміння половини обличчя, комп'ютерна анестезія STA дозволяє ефективно знеболити і позбавити пацієнта від всіх можливих форм дискомфорту. STA - інноваційна комп'ютеризовані система для проведення різних видів місцевої анестезії, яка використовує технологію динамічного вимірювання тиску для введення анестетика - DPS (Dynamic Pressure Sensing Technology), яка дозволяє лікарю легко і точно визначити особливості тканин пацієнта, виміряти їх опір і безболісно ввести анестетик. Ця революційна технологія розроблена фірмою Milestone Scientific USA, її головна особливість - можливість успішного місцевого знеболювання окремого зуба. Фахівці клініки «Avesta» успішно побороли стереотип, який складався протягом кількох десятиліть. У своїй роботі ми впроваджуємо останні досягнення передових стоматологічних технологій, аби крім комфортного і безболісного, лікування було ще й надзвичайно ефективним!
НАЙНОВІШІ ДОСЯГНЕННЯ НАУКИ - ДЛЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
НАЙНОВІШІ ДОСЯГНЕННЯ НАУКИ - ДЛЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
НАЙНОВІШІ ДОСЯГНЕННЯ НАУКИ - ДЛЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ 2
В НАШІЙ КЛІНІЦІ БОЛЮ НЕ ІСНУЄ
В НАШІЙ КЛІНІЦІ БОЛЮ НЕ ІСНУЄ
Одна думка про відвідини стоматолога викликає у вас панічний страх через можливість відчути біль? В нашій клініці болю просто не існує, завдяки особливому методу знеболення STA! Ви навіть не помітите, як лікар введе вам необхідну кількість ліків за допомогою спеціальної «ручки», яка навіть зовні не нагадує звичні голки для уколів. Переваги комп'ютерної анестезії: -безболісність проколу і введення; -більш точне введення анестетика; -зменшення часу початку дії анестіка - ефект знеболення настає вже через хвилину після введення; -зменшення обсягу введеного анестетика і скорочення часу дії препарату; -відсутність надмірного розтягування м'яких тканин порожнини рота; -можливість знеболення одного зуба, що не поширюючи ефект на половину щелепи і щоку; -відсутність відчуття оніміння половини обличчя; -можливість виконання анестезії особам з підвищеним артеріальним тиском і вагітним. -можливість безболісного і психологічно комфортного введення анестезії дітям - відсутність шприца та голки не викликає страху у наших маленьких пацієнтів. Системи комп'ютерної анестезії STA ефективні при проведенні будь-яких видів анестезії для лікування зубів, протезування і навіть хірургічного прийому. Подача анестетика контролюється програмою, за рахунок чого розчин подається рівномірно і не розтягує м'які тканини порожнини рота, тому, пацієнт практично не відчуває ні проколу, ні тиску. Ергономічний і легкий наконечник з вбудованою голкою, дозволяє проводити всі види традиційної анестезії, використовуючи анестетик на вибір і скорочуючи його дозування. Вбудований мікропроцесор забезпечує постійний контроль над дозою анестетика і тиском, під яким вводиться ліки, тим самим гарантує абсолютну безболісність ін'єкції.
ДЛЯ НАШИХ ЛІКАРІВ НЕ ІСНУЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО. РЕНТГЕНІВСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ З ІТАЛІЇ MyRay HYPERION X5
Надійна діагностика є важливою передумовою для успішного лікування. Будь-то інтраоральна або панорамна рентгенографія, найсучасніша електроніка рентгенівського обладнання для стоматології оптимізує весь процес зйомки і скорочує дозу опромінення до мінімуму. Якщо ваш випадок надзвичайно складний – відразу на місці ми проведемо комп’ютерну томографію або радіовізіографію. За допомогою даних методів діагностики наші фахівці зможуть швидко і цілісно охопити всі нюанси проблеми, а також – відразу приступити до лікування. Для наших лікарів не існує неможливого – правильна стратегія лікування у комплексі з новітніми технологіями дають відмінний результат.
ДЛЯ НАШИХ ЛІКАРІВ НЕ ІСНУЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО. РЕНТГЕНІВСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ З ІТАЛІЇ MyRay HYPERION X5
ЗА КРАСУ І ЗДОРОВ'Я
ЗА КРАСУ І ЗДОРОВ'Я
Ми досить часто запрошуємо для консультації лікарів із інших областей для того, щоб відшукати максимально ефективне рішення для задачі. У нас ви зможете не тільки вилікувати свою ротову порожнину, але і відвідати косметичні процедури, для того, щоб ви могли сяяти своєю усмішкою кожного дня.
МАКСИМАЛЬНО КОМФОРТНА СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ
МАКСИМАЛЬНО КОМФОРТНА СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ 2
МАКСИМАЛЬНО КОМФОРТНА СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ
Не слід відкладати похід до стоматолога у дитячому віці. Ми можемо попередити і виправити неправильний прикус, який веде до викривлення всього зубного ряду і проблем зі змиканням щелепи. Наші спеціалісти підберуть максимально комфортну стратегію лікування, яка неодмінно порадує вас результатом. А якщо ви соромитеся усміхатися через відсутність зубів – досить відмовляти собі у повноцінному виявленні емоцій! Імплантанти, які встановлюють у нас, дуже важко відрізнити від своїх власних зубів, як на функціональному рівні, так і візуально.
вагаєтесь? ми допоможемо підібрати лікаря
Ми завжди раді вам допомогти. Зателефонуйте нам за номером нижче або запишіться на безкоштовну консультацію
(098) 700-36-70
Передзвоніть мені
Київ
Київ
Бориспіль
передзвонити