logosmall
записcall 2
запис на прийом
ГАРАНТІЇ
Гарантії
guarantees 1
guarantees 2
КОЖНИЙ ВИПАДОК ОСОБЛИВИЙ
Професіоналізм спеціалістів «Avesta» підтверджується ще й гарантійним зобов’язаннями, які надає клініка кожному пацієнтові! Кожний випадок – індивідуальний, тому ми завжди проговорюємо усі можливі ризики, відштовхуючись від загального стану здоров’я пацієнта. І вже після цього пацієнтові надається гарантія на отримані послуги.
guarantees 3
КРАСИВА УСМІШКА - НАДОВГО!
guarantees 4
guarantees 5
КРАСИВІ БІЛІ ЗУБИ БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ПРОБЛЕМ
Красиві рівні білі зуби без будь-яких проблем стоматологічного характеру – це не мрія, а результат кропіткої роботи не лише лікаря, але й самого пацієнта. Адже пройти всі необхідні медичні процедури – лише перший крок до отримання бажаного результату. При неправильному догляді, зловживанні шкідливими звичками і ігноруванням перших ознак нових захворювань, уся виконана лікарем робота втрачає свій сенс.
ВІДПОВІДАЛЬНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПРОЦЕССУ ЛІКУВАННЯ
У клініці «Avesta» дуже серйозно ставляться не лише до самого процесу лікування, а й за доглядом за ротовою порожниною після нього. Кожний пацієнт отримує вичерпну консультацію і допомогу у виборі засобів власної гігієни. Також, ми радимо систематично проходити професійну чистку у наших лікарів.
guarantees 6
guarantees 7
вагаєтесь? ми допоможемо підібрати лікаря
Ми завжди раді вам допомогти. Зателефонуйте нам за номером нижче або запишіться на безкоштовну консультацію
(098) 700-36-70
Передзвоніть мені
Київ
Київ
Бориспіль
передзвонити