logosmall
записcall 2
запис на прийом
ПЕРЕВАГИ КЛІНІКИ «AVESTA»
Переваги
ЕФЕКТИВНЕ РІШЕННЯ СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ
Ви мрієте про білосніжну здорову усмішку? Набридло втрачати купу часу у чергах? Остерігаєтеся потрапити до некомпетентного спеціаліста? Ми знаємо, як швидко і ефективно вирішити усі ваші стоматологічні проблеми та задовольнити навіть найвибагливіших пацієнтів!
З НАМИ ВАША УСМІШКА ЗАВЖДИ ОСОБЛИВА
АТМОСФЕРА ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ
Потрапляючи до клініки «Avesta» кожний відвідувач відразу поринає у особливу атмосферу професіоналізму і європейських традицій лікування. Наша команда складається лише з професіоналів, які протягом багатьох років роблять ваші умішки щирішими, а зуби – здоровими! Навіть найважчі проблеми пацієнтів успішно долаються комплексним підходом наших фахівців і використанням у своїй практиці новітніх технологій!
УМОВИ ЛІКУВАННЯ НАЙВИЩОГО РІВНЯ
В нашій клініці ви відразу ж на місці зможете пройти повну діагностику ротової порожнини (комп’ютерна томографія, радіовізіографія), зробити знімок, пройти лікування у ортодонта, стоматолога-хірурга чи іншого фахівця, звернутися до послуг косметолога та щелепо-лицьового хірурга, отримати невідкладне лікування чи консультаційну зустріч. Ми прагнемо створити для наших пацієнтів оптимальні умови лікування найвищого рівня. Завдяки особливому підходу до кожного маленького пацієнта, у нашій клініці не чути дитячих сліз та істерик!
МАКСИМАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Спеціалісти «Avesta» завжди комплексно підходять до проблеми, яка виникла. При потребі залучаються фахівці інших галузей, аби результат був максимально ефективним. Наприклад, під час вирівнювання прикусу. Для нас не існує неможливого – навіть найскладніші питання ми завжди вирішуємо, розраховуючи кожний крок.
ЄВРОПЕЙСКІ ТРАДИЦІЇ ЛІКУВАННЯ
До нашої клініки зручно добиратися як громадським транспортом, так і власною автівкою. У нас не буває черг, адже прийом ведеться для зручності пацієнтів по запису. З кожним роком ми все більше вдосконалюємося, переймаючи європейські традиції лікування. При цьому, наші ціни залишаються досить консервативними і помірними! Головний результат нашої роботи – це щасливі усмішки наших постійних клієнтів! Завітайте до нас прямо сьогодні!
вагаєтесь? ми допоможемо підібрати лікаря
Ми завжди раді вам допомогти. Зателефонуйте нам за номером нижче або запишіться на безкоштовну консультацію
(098) 700-36-70
Передзвоніть мені
Київ
Київ
Бориспіль
передзвонити